LÉTO S 
FUNKČNÍ HUDBOU

Příjemně relaxujete a odpočíváte, zatímco léčivé vibrace funkční hudby vás aktivují, léčí, harmonizují. Jednoduše pracují pro vás. 

30% SLEVA 

Jedinečná šance získat kvalitní funkční hudbu obsahující léčivé a aktivujícví frekvence za nejnižší cenu díky akci...

LÉTO S FUNKČNÍ HUDBOU


Vy posloucháte, relaxujete
a odpočíváte. Frekvence a vibrace funkční hudby pracují - harmonizují, aktivují, posouvají vás a nabíjí energií.
Prostě fungují.


CO VÁM POSLECH FUNKČNÍ HUDBY PŘINESE, ZATÍMCO
VY BUDETE ODPOČÍVAT? 

Hluboký relax a samoléčení

Naše těla jsou ve velkém stresu, a i když si myslíme, že odpočíváme u televize atd., tak stres z těla nemizí. Potvrzují to i tisícovky měření, kdy lidé, i když si mysleli, že jsou v pohodě, tak jejich tělo vykazoval velký stres a přetížení. Potřebujeme hluboký odpočinek, zpomalit mozkovou aktivitu, rytmus srdce pod 6O tepů za minutu, aby tělo přepnulo do relaxovaného stavu a začalo odpočívat, sbírat síly a zahájit sebeléčení. 

A tohle přesně Funkční hudba dělá.

Čas jen sama pro sebe

Nestíháme, honíme se a máme málo času na sebe. Postarat se o všechny ostatní, aby byly spokojeni. V práci úkoly a doma rodina. A večer padáme únavou. A stále nemáme čas na sebe. Ten odsouváme na potom. Na až... A tak pořád dokola. Začarovaný kruh. 

Udělejte si s poslechem čas na sebe. Vy jste nejdůležitější ve vesmíru, až pak Ti ostatní. To je skutečná sebeláska.  Jakmile budete vy v pohodě a plná energie, budete to předávat do okolí, svým dětem atd.

Dobití baterek a energie

Jste ve stresu, nestíháte, je toho na vás moc, není čas na hluboký relax a  výsledkem je, že Vaše energetické baterie jsou na minimum. Ráno se budíte, a namísto energie, cítíte opět únavu. 

Funkční hudba Vám nejen pomůže hluboce zrelaxovat, a tak tělo automaticky začne dobíjet energii, ale navíc vám skrz obsažené frekvence předá energii. Zvuk = elektromagnetická energie. Aby jí tělo mohlo od zvuku přijmout, musí být zvuk na rezonanční frekvenci našich energetických center.  Což je právě Funkční hudba na čakry.

Očista a zbavení se bloků

Všichni v sobě máme spousty negativních přesvědčení - bloků, podvědomých programů, které nám sabotují vztahy, úspěch, hojnost a vlastně celý život. Opravdu nejste výjimkou.

Některé jsme si vytvořili sami, jiné nám předali druzí a systém. Tyto bloky jsou podvědomé, a taky se usazují v našich energetických centrech, které blokují.

Funkční hudba s frekvencemi čaker dokáže tyto bloky jemnou cestou pozvolna rozpouštět díky opakovanému a pravidelnému poslechu. 

Aktivace a harmonizace čaker

Naše čakry jsou klíčem k našemu osobnímu a duchovnímu rozvoji. Věděly to všechny moudré a rozvinuté civilizace tisíce let před námi. A v jejich tajných učeních, ktrerá se dochovala, byla vždy priorita práce s čakrami-energetickými centry. Jejich očištění, aktivace a harmonizace do jednoho fungujícího celku. Také k této práci využívali zvuku vyladěného na frekvence čaker. Na základě této moudrosti je vytvořeno CD Síla zvuku a čakry, které vaše čakry pravidelným poslechem pročistí, aktivuje a harmonizuje, zatímco Vy budete odpočívat a relaxovat.

 

Posun vědomí a duchovní rozvoj

Naši mysl používáme  zhruba na 10%. Naše energetická centra jsou na tom podobně. 

Vědci zjistili, že pouze 4% naší DNA něco dělá, zbytek je vlastně k ničemu. Nazvali to odpadní DNA. 

Když to shrneme, tak 90% svých schopnosti, talentů a darů, o kterých ani netušíte, že je máte, nevyužíváte.

Souvisí to s posunem Vašeho vědomí, a  čím vyšší úrovně dosáhnete, tím se budou tyto schopnosti více otevírat. 

Funkční hudba se SOLFEGGIO FREKVENCEMI je přesně na toto zaměřena. Opět se posun nestane po jednom poslechu, ale díky opakovanému dlouhodobému poslechu.


Přibalte si svou FUNKČNÍ hudbu na dovolenou, nebo si udělejte dovolenou díky ní, ať jste kdekoliv. Věřím, že i Vy si odpočinek s Funkční hudbou zamilujete. 

Nahrávku jsem si poslechla třikrát. Je až neuvěřitelné,co se dělo s mým tělem. Neskutečná rezonance, proudění energie...až mravenčení po těle. Uvnitř těla. Misty zrychlené dýchání a ke konci příliv emocí..nebojím se napsat soucitu, lásky...měla jsem i slzy v očích.Mockrat děkuji. Krásný večer a hodně štěstí...
Táňa Funioková

POUZE PÁR DNÍ V AKCI "LÉTO S HUDBOU" 30 % SLEVA
NA VŠECHNY NAŠE CD

30% SLEVA
s kódem

letohudba

slevový kód zadejte do objednávky do pole slevové kódy
malými písmeny.


Slevový kód můžete použít na tuto funkční hudbu:


!  Slevový kód můžete použít i na více produktů !
Pokud chcete kód použít na více produktů, klikněte na tlačítko níže...

VIBRACE ČAKER
Relaxujte a otevřete své čakry

Vy relaxujete a tato hudba čistí, aktivuje a otevírá vaše energetická centra. Vyberte si fyzické CD, elektronické ke stažení nebo 2v1.

Koupit s 30% slevou...

SOLFEGGIO FREKVENCE
Přelaďte se na jinou realitu

Je jedno kde teď v životě jste, stačí si dovolit to mít jinak. Hudba vás povede. Vyberte si fyzické CD, elektronické ke stažení nebo 2v1.

Koupit s 30% slevou...

SLOVO A ZVUK PRO ČAKRY
Meditujte a uvolněte svou sílu

Zvuk pročišťuje a aktivuje čakry. Vy celý proces ještě umocňujete díky vedené meditaci. Nepotřebujete roky tréninku abyste udrželi mysl v klidu. 

Koupit s 30% slevou...

A co říkají na Funkční hudbu klienti? 

CD jsem si koupil a je úžasné, jde vážně přímo cítit, že se něco v dané čakře děje a nemyslím si, že je to jen nějaké placebo. Díky moc za něj.
Ondřej Smolen
Dobrý den, CD jsem si stáhla a musím vám poblahopřát. Nejsem žádný velký znalec hudby, ale docela dobře znám své tělo a ta hudba má na mě velký účinek. Skvělý odpočinek a příliv energie! Výborně sestavené! Po práci je to pro mě naprostý životabudíč, paráda. S díky
Marie Tobiášová
Moc Vám děkuji za HUDBU. Je nádherná..... Nevěřila bych, že na mě dokáže hudba tak působit..........poslouchám a mám pocit, že mě to musí vystřelit až do vesmíru.........nabíjí to energií tak, až se mi zahřály ruce......a to je co říct 🙂
Liba Šindelová
:-D. Ještě jsem neměla čas si vše v klidu poslechnout, ale i z té trochy, co jsem si pustila, mi "naskakovala husí kůže", takže fantazie. Nesrovnatelné s videi na Youtube. Už se těším, až si vše v klidu vychutnám. Zvláštní, že když jsem viděla upoutávku na Facebooku, tak jsem se ani vteřinu nerozmýšlela a hned jsem si Vaše CD objednala. Asi intuice pracuje. Děkuji moc a přeji krásný den.
M.Bogdanová
Dobrý den. Nahrávka se mi líbila, hned jsem si taky pořídil celé album. Je tu super. Poslouchám to při cvičení jógy a mám u toho skvělý pocit. Taky si to pouštím do uší když jedu na kole do práce. Mám to zhruba hodinu jízdy, takže mi to dá na celou cestu. Paráda. A taky jsem to začal pouštět vodě, kterou mám na stole připravenou k pití. Jak vidíte ta hudba mne nadchla a děkuji Vám za ni.
Jaroslav Urlík
Intuitívne som si zvolila počúvať v jeden deň len jednu meditku na jednu čakru. Jej zážitky a účinky precitujeme a zažívam ešte cca 2-3 dní. Ako prvu som si vypočula cakru c. 6. Počas meditácie som sa ocitla v zázračnom priestore, v chráme s večným svetlom v podobe ziariveho slnka. So zážitkom jedinečnosti a zároveň prepojenia do všetkým a všetkými. A na konci meditky som pochopila že to nie sú výlety mimo mňa. No že to čo zažívam je moje vnútro....večne svetlo, Boh, chrám, svet lásky. Objavila som svoju, čiže našu bozsku podstatu. Ďakujem za toto krásne sprostredkovanie.
Anna Turčinová
Dnes mi přišlo Vaše CD, hned jsem si ho poslechla a je prostě boží.Já miluji hudbu!!! Ale přiznám se,nikdy bych nevěřila, že tato hudba, kterou jste vytvořil má takové silné účinky 😀
Iveta
Dobrý den pane Tomáši. Vaši nahrávku jsem si stáhla už před několika dny a několikrát ji poslouchala.Jsem spíš realistka a pokud se týká nějakých pocitů a vjemů z energiím většinou vůbec nic necítím i když ostatní třeba i pláčí a vše velmi prožívají já prostě nic.Vaše nahrávka je však jiná.Vždycky když ji pustím začnu cítit takové brnění nebo spíš chvění v rukou a nohou ,jakýsi neklid .Zkoušela jsem to opakovaně a opravdu je to nahrávkou.Zároveň mi vždycky povolí ramena a celá se jakoby uvolním aniž bych se o to snažila prostě se to stane .Je to zajímavé nikdy jsem takovéto příznaky z poslechu jakýchkoli nahrávek neměla. Děkuji a přeji hezký den Mirka
Mirka
Ahoj Tome. Nejdříve jsem si chtěl stáhnout pouze nahrávku na srdeční čakru, ale nakonec jsem si koupil nahrávky na všechny čakry. Můžu říct, že výsledek je mnohem lepší než jsem čekal. Pouštím si ji každý den, někdy sám, někdy si ji pustíme s manželkou před spaním. Výsledek po 14 dnech: Větší klid, sebejistota, jsu otevřenější, dořešení některých věcí, celkově to vnímám jako pozitivní posun. Manželka sama zaznamenala kladné účinky a někdy si nahrávky pouští sama. Je to první věc co v souvislosti s čakrama skutečně vnímám a funguje. Udělali jste velký kus vynikající práce která může pomoci spoustě lidem jednoduchým způsobem. Vědecky podložené, krásně a jednoduše působící. Před rokem jsme si nechali vyfotografovat auru, tak se těším až to zkusíme znovu po působení nahrávek. Ale fotka aury není tak důležitá jak ten posun ve vlastním nitru za který moc děkuji. Jako by se věci dali do pohybu a začaly se konečně dít tím správným způsobem. Dík a někdy čau.
Radek Pumprla
Ta Vaše hudba je přímo magická, co mne se týče, moc hezky se poslouchá, je to přímo balzám pro mou tolik v posledních letech zkoušenou dušičku 🙂 DĚKUJI 🙂 DĚKUJI 🙂 DĚKUJI 🙂
Štěpánka
Díky moc za vytvoření CD. Je to suprově odvedená práce. CD jsem si pouštěla několikrát a musím říct, že už při prvním poslechu jsem cítila účinky. Na většině čaker jsem cítila, jak se začíná rozprostírat teplo a něco se opravdu děje, v krční jsem cítila i takový tlak - tam můžu mít opravdu větší blůček. Jinak u čtvrté jsem zároveň cítila tlak na 3. oku, tak tam jsou asi i tóny, které působí na 3.oko ?? Moc se mi to líbí a určitě s ním budu pracovat dál. Nejmenší pocity mám u 1. a 7.
Petra
Dobrý den Tomáši, musím se s vámi podělit o báječnou zkušenost. Od té doby, co poslouchám vaši hudbu na čakry, se vše dává do pohybu.... Je to úžasné, jak i mé okolí na mě reaguje. Prostě nádhera. Je pravda, že i dříve jsem věděla, že na mé okolí působím dobře, ale nyní co poslouchám hudbu a relaxuji, mě už hodně lidí řeklo že jsem ještě více rozzářená a líbivá. Dobře spím, jsem odpočatá, bolesti mizí a silné léky na bolest tudíž nemusím brát každý den. Moc, moc, moc děkuji je mě nádherně.
Tamara Zedníková
Jen poslechem tvé hudby na čakry, se můj život, a vše v něm rapidně během měsíce zlepšil, za což Ti moc děkuji, a už se nemohu dočkat, toho kolotoče 😀, po tvém kurzu, do kterého jsem se přihlásil a který jde mnohem víc do hloubky. Děkuji.
Luboš Gelub

Jedna cena a několikánásobný efekt, to dokáže jen Funkční hudba: 

  • Za jednu cenu nekonečná péče
    Bylinky, léky, doplňky stravy si koupíme spotřebujeme a po čase je musíme koupit znovu. Hudbu máme na vždy a pomáhá vždy když jí posloucháme.
  • Pomůže i blízkým a ostatním
    Pokud hudbu posloucháte bez sluchátek, frekvence Funkční hudby působí na všechny ,co jí slyší a tak pomáhá i jim. Opět za jednu cenu.
  • Kombinujte s jakoukoliv činností
    Můžete si hudbu pustit na pozadí když pracujete, vaříte, škrábete brambory. Bude mít sice menší účinek, než když se jí plně vědomě věnujete, ale bude to mnohokrát lepší než rádio ,nebo zprávy, které vás akorát rozladí.

Kód je platný ještě ...

slevový kód letohudba zadej do objednávky do pole slevové kódy
malými písmeny, viz obrázek...

Vyber si svou funkční hudbu
na léto...


!  Slevový kód můžete použít i na více produktů !
Pokud chcete kód použít na více produktů, klikněte na tlačítko níže...

VIBRACE ČAKER
Relaxuj a otevři své čakry

" Dnes mi přišlo Vaše CD, hned jsem si ho poslechla a je prostě boží. Já miluji hudbu!!! Ale přiznám se, nikdy bych nevěřila, že tato hudba, kterou jste vytvořil má takové silné účinky :D."  Iveta

Koupit s 30% slevou...

SOLFEGGIO FREKVENCE
Přelaď se na jinou realitu

"Solfeggio frekvence jsou nádherné. Pocity, které zažívám při poslechu se nedají ani popsat. Moc děkuji." Monika Bičáková

Koupit s 30% slevou...

SLOVO A ZVUK PRO ČAKRY
Medituj a uvolni svou sílu

"Ahoj Tome, meditace je úplně suprová, musím říct, že se mi neskutečně ulevilo a cítím lehké a pročištěné břicho."
Alena Pechová

Koupit s 30% slevou...