Jak jednoduše otevírat a čistit čakry?

...a přitom hluboce relaxovat, uzdravovat se a načerpat energii?
 • 74 minut hudby k hlubokému zklidnění a relaxaci
 • 7 skladeb a jedinečných frekvencí pro otevření, čištění a harmonizaci vašich čaker
 • 7 skladeb se kterými získáte nerušený čas jen sami pro sebe
 • Hodina a čtvrt vyživujícího zvukového wellnessu pro vaše tělo i ducha
 • Zajímají Vás čakry a hledáte účinný způsob jak s nimi pracovat?
 • Pracujete na nich, ale efekt nic moc?
 • Jak účinně otevřít své čakry a přinést tak novou energii a kvalitu do svého života?

Možná i Vy cítíte, že v našich čakrách je obrovský potenciál a zajímá vás jejich otevření, uvolnění té životní energie, která v nich dřímá a využití té energie pro svůj život?  

Co kdyby tady byl  jednoduchý způsob pro každého, který probouzí otevírá a harmonizuje čakry?

Jaké by to bylo, mít  takový jednoduchý způsob relaxace, se kterým můžete kdykoliv zažívat pocit hlubokého klidu, odpočinout si po náročném dni, dopřát svému tělu a mysli regeneraci? Dobít si přitom baterie,  přivést novou svěží energii a zdraví do svých životů a navíc otevřít i odblokovat své čakry?

I já jsem dlouho hledal pro sebe i pro lidi na našich seminářích, způsob, který by :

 • byl pro každého a jednoduše použitelný
 • jednoduše probouzel, čistil a otevíral naše čakry a tak zlepšovalii všech 7 klíčových oblastí života, které jsou s čakrami propojené
 • rychle zklidnil, vypnul mysl
 • vedl člověka hluboce k sobě, do stavu vnitřního míru a klidu
 • léčil a rozvíjel - působil přímo na skutečnou příčinu našich zdravotních i životních problémů

Zjistil jsem, že tím ideálním způsobem je speciální hudba, obsahující jednotlivé frekvence čaker.

Hudba, u které můžu relaxovat, ale také si jí pustím na pozadí, třeba při škrábání brambor, a ona na mně bude mít léčivý vliv, bude neustále působit na mé čakry a harmonizovat je.

Tak takhle jednoduše zněl můj cíl.

Bohužel, jsem žádnou takovou nenašel, a tak jsem 3 roky postupně, jak jsem se začal dozvídat o léčivém potenciálu zvuku, přečetl o něm vše možné, množství českých i zahraničních knih, dělal o něm s partnerkou přednášky a živé semináře ...

a začínal objevovat a zjišťovat, které frekvence působí pozitivně na nás, naše čakry a zdraví,  vytvářel takovou hudbu sám...

Řada pokusů a měření odhalila 3 nejdůležitější prvky Funkční hudby...

Zkoumali jsme léčivý a blahodárný vliv takovéto hudby na nás, naše fyzické i energetické tělo, provedli jsme řadu pokusů a měření, jak hudba působí na nás a na náš energetický systém, a díky tomu jsme odhalili 3 nejdůležitější prvky které hudba musí mít aby na nás působila -  aby byla funkční. Prvky které jsou utajované a moc se o nich nemluví.

3 nejdůležitější prvky, které musí hudba mít, aby byla léčivá a rozvíjela nás a naše čakry.

 • 1
  Obsah léčivých frekvencí
  Vše v tomto životě má svou vlastní resonanční frekvenci. Vibruje na ní. Má ji každý předmět, například sklenice, ťuknete do ní a slyšíte tu frekvenci, organismus i my a naše orgány, jak můžete vidět na obrázku níže. Nemoci, problémy jsou jen rozladěním této původní zdravé frekvence.

Obrovským AHA momentem bylo toto video...

na kterém můžete vidět, že pokud známe danou resonanční frekvenci - výšku tónu určité věci, předmětu, orgánu, čakry - můžeme zvukem o stejné frekvenci působit - poslat energii tomuto předmětu, nebo orgánu, čakře. Opět ho přivést k pohybu a vyladit na stejnou frekvenci.

A tak hudba na harmonizaci, aktivaci, čištění, léčení například čaker, by mněla obsahovat specifické frekvence toho, na co je zaměřena,  v tomto případě tedy čaker.

 • 2
  Délka působení
  Aby se mohlo tělo přeladit, je třeba působit danou frekvencí minimálně 8 minut, což většina dnešní hudby absolutně neumožňuje, takže vaše tělo a systémy se neustále na něco snaží naladit, ale v půlce ladění, zhruba po 3 až 4 minutách, což je průměrná délka dnešních skladeb, se musí přeladit na jinou skladbu, a to tělu způsobuje další stres. Relaxační hudba je na tom jinak, a proto taky díky ní můžete relaxovat, je podstatně delší a samozřejmě taky klidnější.
 • 3
  Speciální ladění nástrojů
  Je potřeba specifického přeladění nástrojů tak, aby ladění obsahovalo speciální frekvence. Dnešní celosvětově uznávané a v roce 1938 sjednocené ladění komorního A na frekvenci 440Hz a s ním 99% hudby, kterou můžete slyšet, bohužel žádné takové frekvence nemá. Je pro naše tělo prázdná. Působí na emoce, ale nemá žádnou výraznou frekvenční hodnotu. Díky ní naše tělo trpí frekvenční podvýživou, protože téměř neobsahuje frekvence - tóny, které by pozitivně působily, nabíjely dané čakry, buňky, tkáně apod. Jen si připomeňte to video výše. Takže při tvorbě hudby, která má povzbuzující a léčivý charakter, je zapotřebí pro každou jednotlivou nahrávku, v tomto mém případě čakru, specifické ladění nástrojů, které odpovídá daným frekvencím.

Shrňme si to, co dělá hudbu léčivou a aktivující?

 • Potřebné frekvence
  Je potřeba aby obsahovala potřebné frekvence. Buňky, orgány kosti, čakry to vše má své frekvence, pokud je známe a dáme je do nahrávky, můžeme tak přímo působit, nabíjet a harmonizovat dané části těla.
 • Specifické ladění nástrojů
  Abychom prvního bodu dosáhli je potřeba ve většině případů přeladit nástroje klasicky laděné na komorní A 440Hz, nebo použít nástroje přírodní s přirozeným laděním. Podle toho jakých frekvencí potřebujeme dosáhnout. V Indii je ještě hudba opravdu léčivá. Je pravdou, že interpreti si přelaďují nástroje aktuálně podle místa ve kterém hrají. Nedodržují žádné pevné ladění.
 • Délka působení
  Je potřeba působit minimálně po dobu 8 minut aby se tělo stačilo vyladit na frekvence, kterým je vystaveno.
 • Rytmus skladby
  Aby hudba byla relaxační, je potřeba aby byla pomalá - v rytmu pod 60 úderů za minutu a beze slov, aby mohla mysl vypnout.

Proč jsem žádnou takovou hudbu v záplavě veškeré hudby nenašel? Co je kámen úrazu?

Lidé se mne často na seminářích ptali: \"Jak to, že poslouchám hudbu z you tube na čakry opakovaně už měsíce,  ale nemám pocit, že by se něco dělo?

Když vyjmu hlavní mainstreamovou hudbu, která se na nás chrlí  z rádia, z televize apod., která neobsahuje ani jeden z těch výše tří zmíněných prvků, a dostanu se k hudbě, která by mohla mít ten potenciál, jako new age, meditační, relaxační a dokonce i k hudbě, která je určena například pro aktivaci a léčení čaker, tyto frekvence jednoduše neobsahuje. Splňuje sice druhý bod, ale málokdy už třetí a první, jak to můžete vidět na těchto obrázcích a videu.

Udělal jsem jednoduchý test, na jedné z nejposlouchanějších nahrávek z YOU TUBE na čištění a harmonizaci 4 čakry a porovnal ho s mou nahrávkou. Jaké jsou výsledky?

Jasným důkazem, že to celé funguje také bylo...

setkání s člověkem, který měl přístroj, který dokáže změřit čakry a naši auru, jakési energetické vyzařování. Ihned mne napadlo si to vyzkoušet a působit zvukem a určitými frekvencemi na dané energetické centra, a přitom to celé měřit v reálu, aby to bylo viditelné pro mne i pro ostatní. Celý den byly testované 3 osoby a jejich čakry při působení různých zvuků. Vzniklo z toho spousty zajímavých výstupů a jeden z nich můžete vidět níže na obrázku.

Proč právě čakry a hudba na čakry? 

Asi už víte, že čakry jsou energetická centra v našem těle. Tak jako příslušné orgány mají jedinečnou funkci a vliv na naše zdraví a život, tak jsou čakry, jakousi zásobárnou energie právě pro dané orgány, ale i životní témata. Například 5 čakra - energetické centru v krku, je spojeno se štítnou žlázou, plícemi, krkem, ušima a spodní čelistí. Tématem tohoto centra je komunikace. Pokud je toto centrum otevřené a harmonické - má dostatek energie, výše zmíněné částí těla jsou zdravé a v oblasti komunikace jsme otevření, nedělá nám problém hovořit o svých niterních pocitech, jsme komunikativní. Pokud je jakkoliv tato čakra blokovaná, není tam energie, nebo je neharmonická, tak máme s těmito oblastmi problém, například se štítnou žlázou, krkem, plícemi apod. a v životě máme problém se vyjadřovat, když máme říci něco důležitého, osobního, máme pocit knedlíku v krku, trpíme trémou, nebo koktáme, to co vytvoříme, obrazy, hudbu, si necháváme pro sebe, ze strachu z kritiky, nebo naopak zneužíváme slova až přespříliš k manipulaci druhými.  

Mohl bych takto pokračovat o jednotlivých čakrách dále, ale to teď není důležité protože:

Informací je na internetu spousta.
To co chybí, jsou skutečně funkční nástroje pro aktivaci čaker.

Informace jsou fajn, ale sami o sobě nic nezmění. Potřebujete něco funkčního aby se čakry čistili, aktivovaly a harmonizovaly, protože, problémy v čakrách, jsou jakousi podstatou a příčinou všech našich problémů v životě.  Je to 7 klíčových oblastí života - bohatství, vitalita, úspěch, láska, komunikace, nadhled a pochopení, seberealizace, které čakry obhospodařují,  jak můžete vidět na tomto obrázku. 

Pokud jsou čakry harmonicky otevřené, daří se nám v životě ve všech těchto oblastech. Náš život je úžasný a těšíme se dobrému zdraví a vitalitě. Pokud je v některých čakrách problém, vždy se to odrazí na našem životě a my pak čelíme různým problémům, ať zdravotním či životním.

 

 • Je klíčové otevřít naše čakry a harmonizovat je
  protože tak pracuji velice efektivně na všech oblastech svého života, osobního a duchovního vývoje,  a také na svém zdraví.

Zdá se, že jak předpověděl spící prorok
Edgar Cayce...

"Hudba se stane lékem budoucnosti".

...Ta doba už začíná být tady.

Tyto 3 klíčové poznatky, 2 roky práce, studia, uvědomění AHA momentů, desítky živých seminářů a lidé na nich, kteří mi dávali zpětnou vazbu, díky které jsem mohl postupně vše vylaďovat, mi pomohli  vytvořit CD s relaxační hudbou, která uvolňuje, léčí a rozvíjí naše čakry

Jedinečná léčivá hudba - CD se kterým získáte 

 • 74 minut hudby k hlubokému zklidnění a relaxaci
 • 7 skladeb a jedinečných frekvencí pro otevření, čištění a harmonizaci vašich čaker
 • 7 skladem se kterými získáte nerušený čas jen sami pro sebe
 • Hodina a čtvrt vyživjícího zvukového wellnessu pro vaše tělo i ducha

A hlavně díky poslechu můžete:

 • hluboce relaxovat a dopřát tak svému tělu regeneraci
 • otevírat harmonizovat a léčit svých 7 čaker a energetických center
 • měnit svou realitu, svůj život - vnější realita vždy odráží náš vnitřní stav
 • sami sebe léčit a uzdravovat
 • uvolňovat svůj potenciál a své možnosti
 • díky čakrám pracovat na svém osobním rozvoji

CD můžete objednat v těchto variantách:

Elektronické CD
471 Kč / 18 EUR
369 Kč / 14 EUR
Tato akce již brzy skončí.
* formát MP3
* nekomprimovaný formát VAW
Elektronické CD ke stažení ve formátu MP3 + WAV jsou odeslány na Váš email ihned po připsání platby na náš účet. V případě on-line platby můžete poslouchat v podstatě ihned.
Fyzické CD
639 Kč / 26 EUR
528 Kč / 22 EUR
Tato akce již brzy skončí.
* fyzické CD
* Poštovné do skončení akce ZDARMA
Fyzické CD zasíláme poštou, nebo si jej můžete vyzvednout osobně. Odesíláme nejpozději do 3 dnů od přijetí platby. Také vhodný jako. Darujete zážitek, harmonii a rozvoj.

Ještě pár dní je poštovné zcela ZDARMA...

Co říkají na CD klienti? 

CD jsem si koupil a je úžasné, jde vážně přímo cítit, že se něco v dané čakře děje a nemyslím si, že je to jen nějaké placebo. Díky moc za něj.
Ondřej Smolen
Dobrý den, CD jsem si stáhla a musím vám poblahopřát. Nejsem žádný velký znalec hudby, ale docela dobře znám své tělo a ta hudba má na mě velký účinek. Skvělý odpočinek a příliv energie! Výborně sestavené! Po práci je to pro mě naprostý životabudíč, paráda. S díky
Marie Tobiášová
Moc Vám děkuji za HUDBU. Je nádherná..... Nevěřila bych, že na mě dokáže hudba tak působit..........poslouchám a mám pocit, že mě to musí vystřelit až do vesmíru.........nabíjí to energií tak, až se mi zahřály ruce......a to je co říct 🙂
Liba Šindelová
:-D. Ještě jsem neměla čas si vše v klidu poslechnout, ale i z té trochy, co jsem si pustila, mi "naskakovala husí kůže", takže fantazie. Nesrovnatelné s videi na Youtube. Už se těším, až si vše v klidu vychutnám. Zvláštní, že když jsem viděla upoutávku na Facebooku, tak jsem se ani vteřinu nerozmýšlela a hned jsem si Vaše CD objednala. Asi intuice pracuje. Děkuji moc a přeji krásný den.
M.Bogdanová
Včera jsem v noci projel všechny čakry a naprostá paráda. U 5 čakry mi to na začátku otevřelo třetí oko. 6 čakra ho nechala otevřené po většinu doby a 7 je fakt příjemná. Děkuji mnohokrát
Michal Cílek
Dobrý den. Nahrávka se mi líbila, hned jsem si taky pořídil celé album. Je tu super. Poslouchám to při cvičení jógy a mám u toho skvělý pocit. Taky si to pouštím do uší když jedu na kole do práce. Mám to zhruba hodinu jízdy, takže mi to dá na celou cestu. Paráda. A taky jsem to začal pouštět vodě, kterou mám na stole připravenou k pití. Jak vidíte ta hudba mne nadchla a děkuji Vám za ni.
Jaroslav Urlík
Dobrý den, musím říct, že je to síla...zatím 1 čakra = spousta energie a brní celé tělo....Tak uvidím , jak to bude dál... Díky a přeji pohodový den s pozdravem Pavla
Pavla
Intuitívne som si zvolila počúvať v jeden deň len jednu meditku na jednu čakru. Jej zážitky a účinky precitujeme a zažívam ešte cca 2-3 dní. Ako prvu som si vypočula cakru c. 6. Počas meditácie som sa ocitla v zázračnom priestore, v chráme s večným svetlom v podobe ziariveho slnka. So zážitkom jedinečnosti a zároveň prepojenia do všetkým a všetkými. A na konci meditky som pochopila že to nie sú výlety mimo mňa. No že to čo zažívam je moje vnútro....večne svetlo, Boh, chrám, svet lásky. Objavila som svoju, čiže našu bozsku podstatu. Ďakujem za toto krásne sprostredkovanie.
Anna Turčinová
Dnes mi přišlo Vaše CD, hned jsem si ho poslechla a je prostě boží.Já miluji hudbu!!! Ale přiznám se,nikdy bych nevěřila, že tato hudba, kterou jste vytvořil má takové silné účinky 😀
Iveta
Dobrý den pane Tomáši. Vaši nahrávku jsem si stáhla už před několika dny a několikrát ji poslouchala.Jsem spíš realistka a pokud se týká nějakých pocitů a vjemů z energiím většinou vůbec nic necítím i když ostatní třeba i pláčí a vše velmi prožívají já prostě nic.Vaše nahrávka je však jiná.Vždycky když ji pustím začnu cítit takové brnění nebo spíš chvění v rukou a nohou ,jakýsi neklid .Zkoušela jsem to opakovaně a opravdu je to nahrávkou.Zároveň mi vždycky povolí ramena a celá se jakoby uvolním aniž bych se o to snažila prostě se to stane .Je to zajímavé nikdy jsem takovéto příznaky z poslechu jakýchkoli nahrávek neměla. Děkuji a přeji hezký den Mirka
Mirka
Ahoj Tome. Nejdříve jsem si chtěl stáhnout pouze nahrávku na srdeční čakru, ale nakonec jsem si koupil nahrávky na všechny čakry. Můžu říct, že výsledek je mnohem lepší než jsem čekal. Pouštím si ji každý den, někdy sám, někdy si ji pustíme s manželkou před spaním. Výsledek po 14 dnech: Větší klid, sebejistota, jsu otevřenější, dořešení některých věcí, celkově to vnímám jako pozitivní posun. Manželka sama zaznamenala kladné účinky a někdy si nahrávky pouští sama. Je to první věc co v souvislosti s čakrama skutečně vnímám a funguje. Udělali jste velký kus vynikající práce která může pomoci spoustě lidem jednoduchým způsobem. Vědecky podložené, krásně a jednoduše působící. Před rokem jsme si nechali vyfotografovat auru, tak se těším až to zkusíme znovu po působení nahrávek. Ale fotka aury není tak důležitá jak ten posun ve vlastním nitru za který moc děkuji. Jako by se věci dali do pohybu a začaly se konečně dít tím správným způsobem. Dík a někdy čau.
Radek Pumprla
Ta Vaše hudba je přímo magická, co mne se týče, moc hezky se poslouchá, je to přímo balzám pro mou tolik v posledních letech zkoušenou dušičku 🙂 DĚKUJI 🙂 DĚKUJI 🙂 DĚKUJI 🙂
Štěpánka
Díky moc za vytvoření CD. Je to suprově odvedená práce. CD jsem si pouštěla několikrát a musím říct, že už při prvním poslechu jsem cítila účinky. Na většině čaker jsem cítila, jak se začíná rozprostírat teplo a něco se opravdu děje, v krční jsem cítila i takový tlak - tam můžu mít opravdu větší blůček. Jinak u čtvrté jsem zároveň cítila tlak na 3. oku, tak tam jsou asi i tóny, které působí na 3.oko ?? Moc se mi to líbí a určitě s ním budu pracovat dál. Nejmenší pocity mám u 1. a 7.
Petra
Dobrý den Tomáši, musím se s vámi podělit o báječnou zkušenost. Od té doby, co poslouchám vaši hudbu na čakry, se vše dává do pohybu.... Je to úžasné, jak i mé okolí na mě reaguje. Prostě nádhera. Je pravda, že i dříve jsem věděla, že na mé okolí působím dobře, ale nyní co poslouchám hudbu a relaxuji, mě už hodně lidí řeklo že jsem ještě více rozzářená a líbivá. Dobře spím, jsem odpočatá, bolesti mizí a silné léky na bolest tudíž nemusím brát každý den. Moc, moc, moc děkuji je mě nádherně.
Tamara Zedníková
Jen poslechem tvé hudby na čakry, se můj život, a vše v něm rapidně během měsíce zlepšil, za což Ti moc děkuji, a už se nemohu dočkat, toho kolotoče 😀, po tvém kurzu, do kterého jsem se přihlásil a který jde mnohem víc do hloubky. Děkuji.
Luboš Gelub

Otázky a odpovědi

Může takto hudba léčit uzdravovat, dokonce i závažné onemocnění?

Jak to, že se to ke mně ještě nedoneslo?
Je smutnou pravdou, že byly udělány stovky vědeckých pokusů, které dokázali jak blahodárně působí určitá hudba a frekvence na naše tělo a zdraví, ale bohužel se tyto objevy do hlavních zpráv nedostanou a tak jen málo lidí ví o těchto blahodárných účincích zvuku a určité hudby.
Například byly udělány v Paříži pokusy při níž se testovali různé zvuky a frekvence na rakovinové buňky Hela a zjistilo se, jak můžete vidět na obrázku níže, že ty se rozpadají někde při frekvencích 480Hz. Zdravé buňky jsou při tom posíleny. Tyto pokusy už byly udělány v roce 1984. Málokdo přitom viděl tyto fotografie.

Není důležité se teď ptát proč? Je důležité teď převzít zodpovědnost za svůj život a své zdraví do svých rukou. Vy ty informace teď máte a můžete se rozhodnout je využít ke svému prospěchu a začít působit těmito léčivými frekvencemi na sebe, anebo ne. Samozřejmě čím závažnější problém, tím je potřeba delší doby k jeho harmonizaci.

Může mi to nějak uškodit?

Chápu vaše obavy, často máme obavy z něčeho nového. Hudba a zvuk působí velice jemným a šetrným způsobem na hluboké buněčné a energetické úrovni a neměl  by vám žádným způsobem uškodit. Citlivější lidé mohou vnímat některé frekvence silněji, mohou cítit různé tělesné pocity, teplo, brnění, chvění a podobně, v mizivých případech i bolesti. Ať už v místech  daného energetického centra, nebo i jinde na těle. Ty pocity mohou přetrvávat ještě po poslechu hudby a jsou jednoduše dány rozprouděním energie daného centra a drah, kterými se v těle šíří energie. A protože se energie rozproudila a čistí, může to mýt za následek výše zmíněné pocity.

Pokud by to bylo hodně intenzivní, stačí poslouchat hudbu tišeji, nebo menší úseky a časem to odezní.

Většina lidí, však cítí jen pocit příjemné hluboké relaxace, vedoucí až ke sladkému spánku. Což není vůbec na škodu, zvuk na vás působí i když spíte.

Na druhou stranu pokud máte nějaké velké zdravotní komplikace, klidně to konzultujte se svým lékařem. Ten pravděpodobně nebude vědět o čem mluvíte, ale třeba budete mít štěstí na nějakého osvíceného.

Mohu kombinovat poslech s jinými technikami na práci s čakrami?

Není to vyloženě potřeba, ale můžete je doplnit a celý proces a efekt tak ještě podpořit. Navíc, jak se vám bude s rozvojem čaker rozvíjet i intuice, může vám přijít nová technika, kterou můžete použít. Mně se to tak děje.

Mám poslouchat jen tu nahrávku na čakru, se kterou vím, že má problém, nebo všechny? 

Pokud máte s nějakou čakrou problém, můžete ji poslouchat častěji. Cílem je mít však všechny čakry otevřené a v harmnonii, takže doporučuji poslech celého CD opakovaně. Pravidelně. Udělat si nějaký rituál - kde máte čas jen sami na sebe. Pozornost dáváte jen sobě. V době kdy denodenně většinu času dáváme pozornost- energii všem ostatním, je to  životně důležité. 

Mohu poslouchat toto CD se sluchátky, bude stále účinkovat?

Co se týče poslouchání ve sluchátkách není s tím vůbec žádný problém. Nízké vibrace- frekvence se přenášejí přes kosti a tuhé tkáně a další vibrace frekvence se ideálně šíří vodou. A naše tělo je  z cca 80% voda. Takže pokud budete poslouchat na sluchátka, budou nahrávky také působit jak na vaše tělo, tak i na vaše čakry. Ideální je vždy zkusit a podle toho, co vám víc vyhovuje, poslouchat. 

S tímto relaxačním CD na čakry  můžete:

 • rychle se zklidnit a zbavit se stresu
 • hluboce relaxovat a dopřát tak svému tělu regeneraci
 • otevírat harmonizovat a léčit svých 7 čaker a energetických center
 • měnit svou realitu, svůj život - vnější realita vždy odráží náš vnitřní stav
 • sami sebe léčit a uzdravovat
 • díky čakrám pracovat na svém osobním rozvoji
 • harmonizovat čakry a tak harmonizovat i problémové oblasti svého života

CD můžete objednat v těchto variantách:

Elektronické CD
471 Kč / 18 EUR
369 Kč / 14 EUR
Tato akce již brzy skončí.
* formát MP3
* nekomprimovaný formát VAW
Elektronické CD ke stažení ve formátu MP3 + WAV jsou odeslány na Váš email ihned po připsání platby na náš účet. V případě on-line platby můžete poslouchat v podstatě ihned.
Fyzické CD
639 Kč / 26 EUR
528 Kč / 22 EUR
Tato akce již brzy skončí.
* fyzické CD
* Poštovné do skončení akce ZDARMA
Fyzické CD zasíláme poštou, nebo si jej můžete vyzvednout osobně. Odesíláme nejpozději do 3 dnů od přijetí platby. Také vhodný jako. Darujete zážitek, harmonii a rozvoj.

Ještě pár dní je poštovné zcela ZDARMA...