Jak za 15 minut získat energii a klid? Uvolnit své čakry i sebe?

PDF zasílám obratem, ať hned víte jak aktivovat hlasem své čakry.

KLID, HARMONIE a ENERGIE jednoduše za 12 minut a zvládnul to každý...

Pokud jste se zúčastnili mého webináře „5 kroků k aktivaci čaker“, tak jste to se mnou zažili a pokud ne, tak se můžete přesvědčit na obrázku níže, díky anketám, na kterých jasně vidíte, jak se lidé cítili po cca 10 minutách díky této technice. Jsou ze dvou různých webinářů.  Celkem těmito webináři prošlo přes 1 200 různých lidí a výsledky byly vždy téměř stejné.  

Co dalšího Vám ještě tato jednoduchá technika přinese? 

 • za pár minut přichází klid vyrovnanost a harmonie
 • Stav podobný hluboké meditaci, ale mnohem rychleji a snadněji
 • Nárůst energie a radosti
 • Ztiší se mysl, dostanete se za, nebo spíše nad ni - jste pozorovatelem
 • Máte ihned jasnou diagnostiku, jak na tom která čakra aktuálně je
 • Navracíte se k sobě - "jste doma"
 • Jak se ztiší mysl, čas se zpomalí, na vše máte pak více času
 • Jste koncentrovaní a zaměření namísto roztěkanosti
 • Začnete mít rádi svůj hlas i sebe
 • Zajímáte se o čakry, jejich odblokování, vyčištění a harmonizaci?
 • Nebo jen chcete být více v klidu, mít více času sami pro sebe?
 • Chcete se zbavit únavy a mít více energie?
 • Chcete se osvobodit, uvolnit, zbavit tíhy?

Tady máte jednoduchý způsob a můžete hned ztačít... 


PDF zasílám obratem, ať hned víte jak aktivovat hlasem své čakry.

Jaké jsou zkušenosti ostatních ?

DAKUJEM za objavenie Tomasa Multanu. Ich bohate rodinne posolstvo “Sila zvuku”, a prinos pre ludi je nad ramec chapania. Mne spievanie do Cakier zachranilo zivot a prebudzam sa vdaka ich systemu, v 57rokoch do svojej vlastnej podoby.. Po nejakej dobe pravidelneho spievania citim ako moje jednotlive energeticke drahy postupne ozivaju a “tesia sa”.
Adriana Tomančiková
Nádhera! Nedokážu ani popsat, jak se po zpívání do čaker vždy cítím. Naprosto nabitá energií, ale zároveň zklidněná a v harmonii. U první a sedmé čakry mi vibruje celé tělo a je to ohromně příjemné. Největší problém mám asi u páté čakry, kde mi hlas přeskakuje do takových poloh, které jsem u sebe ani sama ještě neslyšela, nehledě na to, že už několik měsíců mám velice nepříjemný pocit tlaku v krku, který mi žádný doktor nedokázal vysvětlit, takže tam asi bude sedět pár žabek.
Lucie Krykorková
Několik let navštěvuji nejrůznější semináře, čtu knihy, poslouchám meditace, Vaše CD sílu zvuku a čaker mám od ledna zakoupené, cvičím, zajímám se o "kvantovku", daří se mi pomáhat ostatním, ale v okamžiku, kdy je mi ouvej, najednou nic z toho nefunguje, ani bioenergietika, jóga, meditace ............... stačilo však zazpívat podle Vaši ladičky a najednou se mi ulevilo a vrátila jsem se do těch lepších vibrací, kdy zase vidím a věřím v různá řešení.
Martina Diosegi
Ahoj Tome, po dnešním zpívání do čaker se cítím plná radosti, krásné teplo v celým hrudníku i pes ke mě přišel, když jsem začla zpívat. Všechny čakry cítím a jdou jako by z těla z duše, rezonují, myslím ten zpěv , ale ta první jako by jsem se ani neslyšela, vůbec to nerezonuje, jako by to nešlo ani z těla. Nikdy silně jsem to tak nevnímala.
Jana
Dobrý den, Tome, moc děkuji za zaslání nahrávky a návodu na zpívání do čaker. Už jsem začala. Snažím se zpívat každý den, někdy mám méně času, protože v práci máme občas dvanáctky, a tak je toho na mne moc. Když nemůžu jeden den, tak na ten další den se to snažím dohnat. Jsem velice spokojena, cítím se dobře, jsem víc koncentrovaná a klidnější, uvolněnější. Snažím se zpívat ráno a pak mám celý den dost energie a klidnou mysl. Ještě jednou Vám děkuji, S pozdravem
Katka

Naše čakry jsou klíčem k čemukoliv v našem životě. Lidé o nich buď nevědí a nebo je nedokáží aktivovat

PDF zasílám obratem, ať hned víte jak aktivovat hlasem své čakry.