ČAKROVÉ MEDITACE 2v1 v ceně
1 680  Kč

s 33% SLEVOU POUZE  :

1 290 Kč

Tato akce "33% SLEVA" skončí za 

poté bude cena ZVÝŠENA...

Pro platbu v EUR klikněte na CZK, v pravém horním rohu formuláře, a vyberte EUR.

Krásný den Tome. Meditace na hojnost nepopsatelny zážitek. I já se chvílemi propadla do spánku ale vždy jsem se vrátila. Pociťují klid lásku sjednocení pohodu. Uvědomila jsem si jaký dar nám touto meditaci a vlastně celým kurzem dáváš. Svobodu. Děkuji z celého srdce.
Věra Jankovská
Ahoj Tome, meditace na téma hojnost ,to byl mazec. Ty hodně hluboko vryté vzorce z dětství, to šetřílkovství, chudoba, ostatní měli a já jen po tom toužila,… uplně to se mnou kroutilo a hučelo mi v hlavě. Díky za tvé vedení, je to opravdu silný záběr. Jsem moc ráda, že zde, ve tvém kurzu, jsem.
Ilona Pišťáková
Ahoj Tom. Tak mám za sebou meditácii.To bola paráda….teda je.Ako si vedel že som na konci videla bezdomovcov? Ešte skôr než si to povedal…prijìmala som všetko čo som dostala s radosťou a vďakou…usmievala a tancovala pri tom. Robilo mi to skutočnú radosť. A ty si to potom povedal. Dojalo ma to až k slzám. Ďakujem moc moc.
Bronislava Husérková
Ahoj Tome, meditace je úplně suprová, musím říct, že se mi neskutečně ulevilo a cítím lehké a pročištěné břicho. Moc fajn pocit.
Alena Pechová